czego Was nauczymy…

RODZAJE KURSÓW

Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci (od 5-go roku życia), młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Mamy oddzielne grupy dla maturzystów. Organizujemy egzaminy próbne, ustne i_pisemne, pod okiem doświadczonej i profesjonalnej kadry. Ponadto proponujemy lekcje indywidualne oraz konsultacje, gdzie można uzupełnić braki bądź rozwiać wątpliwości, powstałe w trakcie nauki.

 

 

Kursy dla dzieci

także tych najmłodszych (5+)

 

 

 

 

 

 

Kursy dla dorosłych

m. in. przygotowanie do pracy za granicą

 

 

 

 

 

 

Lekcje indywidualne

zajęcia w bardzo małych grupach

 

 

 

 

 

 

 

Egzaminy próbne

np. do MATURY – u nas uczą egzaminatorzy OKE

 

 

 

 

dlaczego LEKTOR?
SERWUJEMY  JAKOŚĆ!

 

 

Indywidualne podejście

Oferujemy naukę w małych grupach po atrakcyjnych cenach. Każdy słuchacz otrzymuje informacje o_poczynionych postępach oraz świadectwo uczestnictwa w kursie.

Jesteśmy znani z wysokiego standardu nauczania oraz bardzo dobrych wyników. Przykładowo: przygotowując do matur, robimy co najmniej 3-4 próbne egzaminy ustne i pisemne wraz z wnikliwą oceną, komentarzem i wskazówkami egzaminatora.

Profesjonalny zespół

Tylko w naszej szkole kursy prowadzone są przez doświadczonych, państwowych egzaminatorów okręgowej komisji egzaminacyjnej (OKE) oraz biegłych tłumaczy!

Znają oni wszelkie kruczki językowe oraz tajniki oceniania arkuszy i najlepiej przygotują Was do egzaminu. To oni uczestniczą w pracach zespołu oceniającego matury. Wiedzą więc doskonale jak skutecznie wyćwiczyć każdy rodzaj zadań.