Pytania i odpowiedzi

 

Kursy:

Jakie kursy oferujecie?
Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci (od 5-go roku życia), młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Zobacz KURSY…
Kiedy odbywają się zajęcia?
Lekcje odbywają się po południu, zwykle między 15:30, a 20:30. Dokładny plan podamy osobom zainteresowanym po zakończeniu wrześniowej rekrutacji.
Kim są nauczyciele?
Nasi nauczyciele to m.in. państwowi egzaminatorzy OKE oraz biegli tłumacze (patrz KADRA). Doskonale przygotują każdego chętnego – dzieci, młodzież, maturzystów i dorosłych : )
Ile to kosztuje?
Cenę wyznacza rodzaj wybranego kursu oraz kilka innych czynników. Szczegółowe informacje podajemy w zależności od poziomu językowego oraz typu zajęć, jakie interesują danego słuchacza. Zapraszamy do kontaktu! : )

 

Tłumaczenia:

Kto to tłumaczy?
Naszym tłumaczem przysięgłym języka angielskiego jest pani mgr Anna Łojek, która uprawnienia tłumacza przysięgłego posiada od 2002 roku. Od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się zawodowo tłumaczeniami. STRONA FIRMOWA
W jaki sposób mogę się skontaktować z tłumaczem?
Proszę zajrzeć na firmową stronę naszego tłumacza przysięgłego, gdzie znajdą Państwo zawsze aktualne informacje nt form i sposobu kontaktu.
Gdzie mogę dostarczyć/odebrać dokumenty do tłumaczenia?
Dokumenty można dostarczyć do siedziby szkoły w Mrągowie (w godzinach zajęć) oraz do biura tłumacza przysięgłego w Biskupcu. Dokumenty można również przekazać pocztą elektroniczną lub wysłać zwykłą pocztą. Po szczegóły odsyłam bezpośrednio do pani mgr Anny Łojek.
Ile zapłacę za tłumaczenie?
Cenę wyznacza rodzaj dokumentu do przetłumaczenia, jego frazeologia, czas realizacji tłumaczenia oraz kilka innych czynników. Po szczegóły odsyłam do cennika usług.